Prihlaska

Ahoj!
Aby ses mohl/-a přihlásit do herní části projektu, budeme od tebe potřebovat vyplněný dotazník. Ten nám umožní modelovat herní zážitek tak, aby sis užil/-a a vyzkoušel/-a přesně to, co tě zajímá a do čeho jsi ochotný/-á jít.
Na začátek pár organizačních věcí. A jak sis asi všiml/-a, já, dotazník, ti tykám. Doufám, že tě to nijak nepobuřuje :-)

Jméno
Příjmení
E-mail
V další části pokročíme k tomu, co tě zajímá na hře. O tom jak taková hra probíhá se můžeš dočíst třeba TADY (link). První si ujasníme základní věci – a odpovídejte prosím upřímně, motivace „jsou za to kredity“ je legitimní odpověď.
Proč chci hrát?
V jaké skupině chci hrát?
Proč chci v této skupině hrát?
Blížíme se do finále! V této poslední části na tebe čekají dva zaklikávací sloupečky. V prvním z nich jsou věci, které tě jako téma vyloženě nezajímají. V druhém pak prosím zaškrtej témata, která tě naopak zajímají hodně/ aktivity které si chceš užít. Na konec pak najdeš kolonku Poznámky – do té prosím vypiš všechny dotazy a nejasnosti, v KAŽDÉM PŘÍPADĚ pak všechny svoje zásadní alergie, stejně tak zásadní odpor vůči nějaké činnosti (nechci za žádnou cenu hrát zápletky ve kterých se vyskytuje cirkus, neb jsem dítě cirkusových umělců a takové téma mě jako hráče rozrušuje).
Chci se věnovat ručním pracem?
Chci se zabývat vztahovými problémy?
Chci podstoupit fyzickou námahu?
Chci se dostávat do konfliktních situací?
Chci pátrat po tajemstvích?
Ruční práce?
Vztahové problémy
Nechci podstoupit fyzickou námahu?
Konfliktní situace?
Pátrání po tajemstvích?
Poznámky
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License